תנאי השימוש

תקנון האתר

תקנון, תנאים והגדרות רכישה באתר “כחול”

 

ברוכים הבאים לאתר blue4fun

השימוש בחנות (להלן “האתר”) ניתן בהתאם לתנאי השימוש המפורטים להלן.

השלמת תהליך הרישום לאתר פירושו מתן הסכמתך להיקשר בהסכם זה על כל תנאיו.

לבירורים ולשאלות במהלך הקנייה או אחריה ניתן לפנות אל מרכז ההזמנות של החנות, 24 שעות, 7 ימים בשבוע באמצעות טופס צור קשר או בצ’אט באתר או בטלפון: 04-9080313.

 

בלעדיות:

בלעדיות: שם המתחם (Domain) ומתחמים אחרים דומים והקשורים ל”כחול” ובכלל זאת סימני המסחר של “כחול” (בין אם רשומים ובין אם כאלו שטרם נרשמו) מהווים את רכושה הבלעדי של “כחול” ואין לעשות בהם שימוש בכל מקרה ללא הסכמה בכתב של “כחול” שיינתן על פי שיקול דעתה הבלעדי.

כל זכויות הקניין הרוחני ובכלל זאת הפטנטים, הזכויות על מדגמים, זכויות יוצרים, סודות מסחריים, השיטות, אופן הצגתו ועיצובו של האתר לרבות אופן הצגת הקטגוריות, הסדר, שיטות המכירה וכיוצא באלו, וכן כל עניין או פרט הקשורים באתר, יהוו את רכושה הבלעדי של “כחול” בלבד.

למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, למכור, לתרגם, את כל סוגי הטקסטים ו/או קודים ו/או תמונות ו/או סימני מסחר ו/או כל מידע אחר המופיע באתר ובכלל זאת לעשות כל שימוש בנתונים המופיעים באתר באמצעות תוכנות מסוגים שונים.

תנאי השימוש: תנאים אלה מהווים הסכם נפרד בין המשתמש לבין מפעילי האתר.

מוסכם ומובהר כי מפעילי האתר לא יהיו אחראים כלפי המשתמש במקרה של הפרת תנאים אלה על ידי משתמש אחר, וכי במקרה של הפרה כלשהי ע”י משתמש אחר, יוכל המשתמש לתבוע אך ורק את הצד המפר ולא תהיה לו כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלשהי כלפי מפעילי האתר.
מפעילי האתר יוכלו לשנות תנאים אלה מדי פעם בפעם לפי שיקול דעתם הבלעדי.
מפעילי האתר יודיעו מראש ובפרק זמן סביר על שינויים אלה למשתמש באמצעות פרסום באתר ו/או בדואר-אלקטרוני, לפי שיקול דעתם ובהתאם לנסיבות העניין.
המשך השימוש בשירותי האתר יותנה בקבלת הסכמת המשתמש לשינויים אלה.
מובהר בזאת, כי רק האמור בהסכם זה יחייב את מפעילי האתר.
זכאי לבצע פעולה באתר כל אדם תושב מדינת ישראל ובלבד שמלאו לו 18 שנים ומעלה ביום ביצוע הפעולה. הקנייה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.

מכירת המוצרים באתר תתקיים בתנאי שהמוצר שהזמנתם קיים במלאי בחנותנו וכן בתנאי שבבעלותכם כרטיס אשראי תקף, וקיים אישור לביצוע העסקה באמצעות חברת כרטיסי האשראי שהנפיקה את הכרטיס.
במידה ולא התקבל אישור לביצוע העסקה בכרטיס האשראי, או שהמוצרים שהזמנתם אינם קיימים במלאי, לא נהיה חייבים לספק לכם את המוצרים שהזמנתם.
במקרה זה נשלח לכם הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי. אם חויבתם בטעות, אנא הודיעו לנו, ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

הזמנת מוצרים באמצעות שרת מאובטח:
הרכישה באתר נעשית תחת שרת מאובטח בתקן SSL – SECURED SOCKET LAYER שזהו פרוטוקול המגן על נתונים הנשלחים בין הדפדפן של המשתמש שבבית הלקוח לבין שרת האינטרנט עליו מאוחסנת המערכת. שיטת אבטחה זו היא הנפוצה בכל האתרים המובילים בעולם, ומתבצעות בה מיליוני קניות מאובטחות באינטרנט מדי חודש.
אולם יחד עם זאת אתרי האינטרנט אינם מאובטחים במאה אחוז, לשם כך במידה והינך עדיין חושש להכניס את פרטי כרטיס האשראי שלך, יש אפשרות לשלם עם PayPal או לבצע את הזמנה ולבחור בתשלום טלפוני.

כיצד אנו יודעים שהדף מאובטח?
כאשר אנחנו נכנסים לדף מאובטח ניתן לראות את הסימן המנעול בתחתית החלון. כמו כן תוכל לשים לב שכתובת התאר מתחילה באותיות HTTPS הנהלת האתר מחויבת לאבטחת המידע שלך. המידע שנקלט לגביך נועד לשימוש בתהליך ההזמנה בלבד, כדי לספק לך את השירותים להזמנתך. בנוסף אנחנו מחויבים לא לעשות שימוש או ניצול כלשהו של פרטיך אלא רק לצורך הזמנותיך.

כדי להזמין מוצרים יש למלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה:
פרטי המזמין, כולל שם כתובת וטלפון, כתובת למשלוח החבילה, צורת משלוח וכמו כן את פרטי כרטיס האשראי. חיוב כרטיס האשראי מתבצע עם משלוח המוצרים אליך. אם זו הפעם הראשונה שהנך מזמין מוצרים באתר שלנו, תתבקש לבחור סיסמא, ולהזין אותה במקום המיועד לכך באתר.

בעתיד כשתרצה לרכוש מוצרים נוספים, תזוהה לפי שם המשתמש והסיסמא שבחרת. אלה יחסכו ממך את הצורך במילוי חוזר של פרטיך. בעת כל הזמנה נוספת תוכל לעדכן את פרטיך האישיים ופרטי המשלוח. במידה ותשכח את הסיסמא תוכל להיעזר באפשרות התזכורות הקיימת בטופס הכניסה לחשבונך. לאחר ביצוע הזמנה, ישלח אליך בדואר אלקטרוני, אישור על קליטת ההזמנה, הכולל את פרטי ההזמנה. אישור זה מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת ואינו מחייב אותנו לספק את המוצרים שהזמנת. לאחר שנוודא שכרטיס האשראי תקף והמוצרים קיימים במלאי, יארזו המוצרים וישלחו אליך לפי בקשתך. בנוסף יישלח אליך אישור משלוח בדואר אלקטרוני.
במידה ולא קיבלת אישור על ביצוע הזמנה תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה, יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו טלפונית או באמצעות טופס צור קשר שבאתר.

הזמנות שגויות:
אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליכם. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים. פרטיות המוצרים נשלחים במעטפה אטומה, שם השולח: ס. צוקר, בנוסף לשמירה על פרטיותכם בהודעת החיוב בכרטיס האשראי יופיע שם העסק: “ס. בן יצחק” .
הפרטים האישיים שמסרתם בעת ההזמנה ישמרו במאגר המידע המאובטח שלנו. אנו מתחייבים לא להעביר את פרטיכם האישיים לגורמים אחרים. יתכן ונשתמש בפרטים שמסרתם לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים. במקרה זה, הנתונים לא יכללו כל מידע אישי ולא ניתן יהיה לזהותכם.

מועד אספקה:
אנו נספק את המוצרים שהזמנתם בהתאם לצורת המשלוח שבחרתם במהלך ביצוע ההזמנה. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון – חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.
“כחול” לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה – כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.
שימו לב: “כחול” תצא ידי חובתה כלפיכם עם מסירת המוצרים שהזמנת למשלוח בבית דואר בישראל או באמצעות שירותי שליחים.
“כחול” לא תישא באחריות כלפיכם בגין תקלות או שיבושים במשלוח, או באם מכל סיבה שהיא, לא אספתם את המשלוח מבית הדואר וזה חזר כ”לא נדרש”.

מחירים:
המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש. המחירים אינם כוללים דמי טיפול אריזה ומשלוח, אלא אם צוין לידם במפורש אחרת. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת.
המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.
לתשומת לב: למרות שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליכם לאחר שביצעתם את הזמנתכם, נודיע לכם מהו המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לכם לאשר כי אתם מבקשים לרוכשו במחיר הנכון. אם לא תאשרו זאת בתוך שלושה ימים – או אם תסרבו לרכוש את המוצר במחירו הנכון – לא נהיה חייבים לספקו, ובמקרה זה לא תהיינה לכם טענות כלפינו.

תנאי תשלום:
אנו נגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנתם בתוספת דמי הטיפול ומשלוח על פי המפורסם באמצעות כרטיס האשראי שמסרתם.
כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד, במועד החיוב החודשי הקרוב – ניתן לחלק את התשלום לתשלומים (עד 10) ללא ריבית והצמדה.
בנוסף למחיר המוצרים שהזמנת, עליך לשלם דמי טיפול ומשלוח, על-פי המפורט בתהליך הקניה, בצורת המשלוח העדיפה לך.
את כל המוצרים ניתן לאסוף באופן עצמאי מהחנות, קניון כיכר העיר, כרמיאל, ללא תוספת דמי טיפול ומשלוח.

ביטול עסקה והחזרת מוצרים:
ניתן להחזיר את המוצרים שרכשתם עד 14 ימים מיום קבלתם, וזאת רק בתנאי שלא נעשה בהם שימוש ולא פתחתם את אריזתם המקורית של המוצרים. בכדי להחזיר את המוצרים, יש לשלוח אימייל אלינו ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה וסיבת ההחזרה. בתגובה ישלח אימייל עם מספר החזרה עבורכם, ופרטי משלוח.
לאחר החזרת המוצרים תזוכו במחיר ששילמתם עבורם, בניכוי דמי טיפול ומשלוח, ודמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, עד לגובה של 100 ₪.
לא ניתן להחזיר או להחליף קלטות תקליטורים ו- DVD. מוצרים פגומים מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים דומים. במקרה של מוצר פגום, אין להשתמש בו ויש לשלוח אימייל אלינו ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה ותאור הבעיה. בתגובה ישלח אימייל עם מספר החזרה ופרטי המשלוח.

אחריות:
המידע, התוכנה, המוצרים והשירותים הכלולים באתר עשויים להכיל בתום לב אי דיוקים או שגיאות דפוס, כמו כן תמונות המוצרים הינם להמחשה בלבד ואינם תואמים בהכרח למוצרים במציאות, יתכנו הבדלי צבעים, גוונים ועוד.
החברה ו/או מי מטעמה רשאים לבצע מדי פעם שינויים במידע הנכלל באתר ללא הודעה מוקדמת, ולא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי החברה בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו עקב ביצועם.
כל הודעה או מידע המתפרסמים באיזה מהמדורים והשירותים באתר יימחקו כעבור זמן.
החברה אינה מתחייבת כי מידע שמצאת באתר במועד מסוים יוסיף להתפרסם בו גם בהמשך.
“כחול” תצא ידי חובתה כלפיכם עם מסירת המוצרים שהזמנת למשלוח בבית דואר בישראל. או באמצעות שירותי שליחים.
“כחול” לא תישא באחריות כלפיכם בגין תקלות או שיבושים במשלוח, או באם מכל סיבה שהיא, לא אספתם את המשלוח מבית הדואר וזה חזר כ”לא נדרש”.
“כחול” אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, מפני שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשתם מוצרים פגומים זכותכם היחידה היא להחליפם או לקבל את כספכם בחזרה, כפי שמפורט לעיל.
“כחול” לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים. מפעילי האתר אינם מתחייבים ולא יהיו אחראיים לגבי כל טובין או שירותים הנרכשים או מושגים באמצעות האתר או כל עסקה אחרת שתתבצע דרכו. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה משימוש באתר. המשתמש מודע לכך שכל שימוש שהוא עושה באתר מבוצע באחריותו בלבד.
מפעילי האתר לא יהיו חייבים ו/או אחראים בין במישרין ובין בעקיפין במתן פיצוי אקראי או באופן מיוחד או פיצוי הנובע כתוצאה משימוש או מאי היכולת להשתמש בשירותי האתר וכן כתוצאה מכניסה ללא רשות או משינוי הודעות או נתונים של המשתמש, אפילו אם נמסר למפעילי האתר על האפשרות של אבדן שכזה.
מפעילי האתר יהיו רשאים מדי פעם בפעם לשלוח הודעות בדואר אלקטרוני המכילות מודעות פרסומיות, מסחריות וכד’.
מפעילי האתר אינם אחראים לגבי תוכן הודעות שכאלה או טובין או שירותים שסופקו באמצעותן ע”י צד ג’ למשתמש ו/או לצד ג’ כלשהו, והמשתמש מסכים כי לא תהיה למפעילי האתר כל חבות או אחריות בקשר לעניין זה. השירות מוצע למשתמש כמות שהוא (as is) ומפעילי האתר לא ישאו בכל אחריות להתאמתו לצורכי המשתמש ו/או למטרותיו.
המשתמש מצהיר בזה, כי ידוע לו שמפעילי האתר אינה אחראים לכל שימוש שהוא עושה, בין במישרין בין בעקיפין, בשירות ובתנאיו וכי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שהוא עושה או יעשה בשירות. מפעילי האתר, לרבות מנהליהם, עובדיהם וכל מי מטעמם, לא יהיו אחראים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע ו/או בתוכנו ו/או בגין ביטול ו/או הפסקת השירות לרבות בגין שיבושים ו/או ליקויים בהעברת המידע בין אם נגרמו במזיד על ידי צד ג’ כלשהו ובין אם נגרמו בשל תקלה כלשהי. מפעילי האתר מבצעים מאמצים סבירים בנסיבות העניין כדי להגן על פרטי המשתמש ועל פרטיותו, בהתאם להצהרת הפרטיות. יחד עם זאת, בשל אופייה של הרשת, אין אפשרות להבטיח הגנה מלאה על פרטים אלו. לפיכך, המשתמש פוטר את מפעילי האתר מכל אחריות לכל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה מדליפת פרטים אלו, ללא קשר לסיבת דליפתם.

התחייבויות המשתמש:
המשתמש מתחייב שלא להעלות, לאחסן או להפיץ באמצעות האתר תכנים הנמנים על אחד או יותר מהבאים: תכנים בלתי חוקיים ו/או תכנים שנועדו לביצוע פעולות בלתי-חוקיות. תכנים הפוגעים בפעילות האתר ו/או במשתמשי האתר. תכנים בעלי אופי של השמצה, הטרדה, הסתה, פגיעה אישית וכיו”ב. תכנים הכוללים וירוסים ותוכנות העלולות לגרום לנזק. תכנים בעלי אופי פרסומי ו/או מסחרי. תכנים המפרים זכויות יוצרים ו/או פוגעים בזכויות יוצרים. תכנים המנוגדים לחוק איסור לשון-הרע ו/או חוק הגנת הפרטיות. הפצת “דואר-זבל” (spam) שלנמענו אין צורך ו/או תועלת בו. המשתמש מקנה למפעילי האתר את הזכות להשתמש בכל התכנים שהועלו על ידיו, לרבות הפצתם ופרסומם, וזאת בכפוף להצהרת הפרטיות. המשתמש מתחייב לספק נתונים אמיתיים ונכונים בלבד במהלך שימושו באתר, ובכלל זה פרטיו האישיים (שם, כתובת דואר-אלקטרוני וכדומה) ושיוכו (המקומות בהם למד, עבד, שירת וכדומה). המשתמש מתחייב להשתמש במידע ובשירותים המוצעים באתר בהתאם לדרישות כל דין ובכפוף להנחיות ולהוראות באתר. המשתמש יפצה את מפעילי האתר ו/או את הגורמים הקשורים להם בגין כל תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד אשר ייגרמו כתוצאה מאי קיום הוראות תקנון זה ו/או מהפרת הוראות דין כלשהי או זכויות צד ג’ כלשהן, על ידי המשתמש. המשתמש מצהיר, כי ידוע לו שזכויות היוצרים, זכויות הפטנטים, הסודות המסחריים, זכויות הבעלות במידע לרבות זכויות ההפצה וכל קניין רוחני אחר במידע הינם בבעלות מפעילי האתר ולמשתמש לא תהיה כל זכות מכל סוג שהיא במידע. השימוש בתוכן האתר הוא לצרכיו הפרטיים של המשתמש בלבד. המשתמש מתחייב כי לא יפרסם ברבים את המידע ו/או כל חלק ממנו ללא אישור של מפעילי האתר. כן, מתחייב המשתמש, כי לא יפרסם ברבים כל מוצר ו/או פלט של המידע, בין שהוא מודפס כשרטוט או כדו”ח ובין שהוא ניתן כקובץ על גבי אמצעים מגנטיים או בכל צורה אחרת וכי לא ישכפל, לא יצלם, לא יעתיק ולא ידפיס כל מוצר ו/או פלט כאמור לעיל מתוך המידע או כל חלק ממנו לצורך הפצה או פרסום בכל דרך שהיא, ללא אישור של מפעילי האתר. כן, מתחייב המשתמש כי לא יאפשר, בין במישרין ובין בעקיפין, בין בתמורה ובין ללא תמורה, את ביצוע אחת או יותר מהפעולות המפורטות לעיל. המשתמש יהא אחראי לשמירה על סודיות סיסמתו באתר. המשתמש יהא אחראי על כל פעולה ושימוש שייעשו בחשבונו, בין אם נעשו בסמכות המשתמש ובידיעתו ובין אם לאו. המשתמש מתחייב כי ידווח מיידית למפעילי האתר על כל שימוש בלתי מורשה בחשבונו, ע”מ שאלו יוכלו לנקוט בצעדים הנדרשים על-מנת להפסיק שימוש כאמור. המשתמש מסכים כי למפעילי האתר עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני אותה סיפק עם רישומו באתר הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או מסחריים.

השירות באתר blue4fun.co.il ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS).
לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצורכיכם ודרישותיכם. “כחול” אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי blue4fun.co.il נזקים, קלקולים, תקלות – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל blue4fun.co.il או מי מספקיה. מפעילי האתר יוכלו לשנות או להפסיק את מתן שירותי האתר, בין אם באמצעות מתן הודעה על כך מראש למשתמש ובין אם לאו, בלא שתהא להם כל חבות כלפי מי מהמשתמשים ו/או צד ג’ אחר בקשר עם הפסקת/שינוי השירות כאמור, מפעילי האתר אינם מתחייבים כי יענו לכל דרישות המשתמש, או שהשירות לא יופרע ו/או יתקיים בזמן, בבטחה וללא טעויות. כמו כן, אין מפעילי האתר מתחייבים לגבי התוצאות אשר תושגנה כתוצאה משמוש בשירותי האתר או לגבי הדיוק והאמינות של המידע אשר יושג באמצעותו. מפעילי האתר יהיו רשאים להפסיק את חברותו של משתמש מסוים וזאת לפי שיקול דעתם הבלעדי.

תכנים:
התכנים באתר זה נכתבו בכדי להרחיב את המודעות של קוראינו. איש מבעלי האתר, הכותבים או העורכים איננו אחראי בפני שום אדם או ישות כלשהי על אובדן, נזק, פגיעה או חולי שנגרמו, או שנטען שנגרמו, ישירות או בעקיפין, עקב מידע או חוסר מידע שאתר זה מכיל. השימוש באתר ובמידע הניתן בו הינו באחריותו המלאה של הפונה ולא תהיה למשתמש כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי צוות הכותבים ו/או היועצים מכל סוג שהוא.

דין ושיפוט:
הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז חיפה, במדינת ישראל.

צוות “כחול” מאחלים לכם גלישה מהנה, שימוש מועיל והתמצאות מהירה באתר!

תנאי השימוש

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.